Kreatívna videoprodukcia od roku 1990.

Dnešná videotechnika prináša do postprodukčnej práce takmer neobmedzené možnosti tvorivej realizácie. Videonahrávky realizujeme vo vysokom rozlíšení Full HD. Pre snímanie používame profesionálne AVCHD kamkordéry Sony HXR-NX5 s rozlíšením 1920x1080 bodov. Excelentné rozlíšenie + kontrast najmä v náročných svetelných podmienkách. Výsledný produkt odovzdávame na DVD disk, Blu-ray disk, USB kľúč, pamäťové karty alebo externý HDD disk.

Pre dosiahnutie vyvážených a dynamických záberov používame drony, profesionálne statívy, ramenné opierky, kamerový slider a kamerový žeriav (ak si to situácia vyžaduje).

Na kvalitné zaznamenanie zvuku používame kamerové smerové mikrofóny a externé záznamové zariadenia, umožňujúce kvalitný mix do zvukových formátov Dolby Digital stereo a 5.1 surround.

V postprodukcii pre strih obrazu a zvuku používame profesionálne programy a najnovšie postupy editácie a kolorovania záznamu, ktoré spolu so špeciálnymi nastaveniami snímania zvýšujú dynamický rozsah záznamu a umožňujú zachytenie väčšieho množstva detajlov v obraze.