Svadobný deň je najkrajšou životnou udalosťou dvoch ľudí, ktorí sa majú radi.

Spomienky na Vašu svadbu vo Vás oživia city a zážitky, ktoré sú neopísateľné a neopakovateľné. Zachytíme jedinečné chvíle Vášho veľkého dňa "D". Svadobné video Vám pomôže kedykoľvek si pripomenúť a oživiť okamihy a drobné momenty, ktoré prispeli k výnimočnosti Vášho svadobného sľubu a oslavy.

Výber správneho kameramana:

Je veľmi dôležité vybrať si na svadbu svadobného kameramana, ktorý dokonale ovláda svoju profesiu, pracuje s profesionálnou technikou, pozná tradície a priebeh svadobného dňa a preto bude schopný reagovať za každej situácie, aby neprišiel o žiadny dôležitý moment z Vášho dlho pripravovaného svadobného dňa.

Sme názoru, že kamera ako súčasť svadobného dňa slúži predovšetkým na dokumentovanie udalostí, ktoré sa prirodzene udejú. Kameraman nie je účastný na svadbe, aby inscenoval situácie, režíroval udalosti, zastavoval či opakoval dej. Všetky naše videá a klipy vznikajú práve takýmto spôsobom. Nie násilne, ale prirodzene a nevtieravo.

V krátkych videoklipoch nájdete hlavne aranžované zábery z fotografovania a príprav, ale ak je pre Vás prioritou spomienka na rodinu, všetkých pozvaných hostí a spolu prežitý svadobný deň, mali by ste sa rozhodnúť pre kvalitne spracované svadobné video. V tomto prípade neodporúčame vyberať kameramana, len na základe klipov na internete. Je veľmi dôležité pozrieť si viac kompletných svadobných DVD, aby ste získali predstavu, či kameraman kvalitne spracuje celý videozáznam alebo sa venuje iba klipu, ktorým sa môže prezentovať na webe. Pri sledovaní filmu si všímajte kvalitu spracovania obrazu, zvuku a farieb.

Tešíme sa na Vašu návštevu, aby sme Vám mohli prezentovať kompletné ukážky našej práce, ktoré Vám o kvalite našej práce prezradia viac ako iba krátke svadobné videoklipy.

Svadobné video je jediná živá pamiatka, ktorá sa zachová z Vášho svadobného dňa na celý život. Sme tu preto, aby sme Vám túto udalosť v podobe svadobného videa zvečnili.